fbpx

  • 571 804 475
  • angitia@angitia.pl

O Firmie

Angitia Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Grzybowskiej 87, jest osobą prawną prowadzącą działalność edukacyjną (Akademia Angitia). Spółka Angitia prowadzi również klinikę rehabilitacyjną (Angitia Med) zorientowaną na ścisłą i długofalową współpracę z fizjoterapeutami, masażystami, lekarzami oraz jednostkami medycznymi i sportowymi.

Angitia Sp. z o. o.  uzyskała twarde wskaźniki potwierdzające najwyższą jakość oferowanych usług w postaci Certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 w zakresie: pozaszkolne formy edukacji i działalność wspomagająca edukację, spełnia wymagania normy: PN-EN ISO 9001:2015-10

Angitia Sp. z o. o. jest również organizatorem Internatinal FDM Congress, największego kongresu o tematyce powięziowej, jaki został dotychczas zorganizowany w Europie. W gronie współorganizatorów m.in.: Prezydent Miasta Katowice, AWF im. Jerzego Kukuczki w Katowicach oraz Federacja IFDMO.

Angitia Sp. z o. o. zrealizowała projekty szkoleniowe kierowane do specjalnych, najbardziej wymagających grup odbiorców, np.:

Angitia Sp. z o. o. poprzez swoje placówki "Akademię Angitia" oferuje szeroką gamę wysokiej jakości kursów, warsztatów i innych usług edukacyjnych w formule otwartej i zamkniętej. Specjalizuje się w kursach z rodziny FDM dla fizjoterapeutów, masażystów, lekarzy oraz jednostek medycznych i sportowych.

Angitia Sp. z o. o. prowadzi certyfikowane kursy z modelu FDM (Fascial Distortion Model) w formie otwartej i zamkniętej: FDM, FDM Neuro, FDM Ortho Sport, FDM Dzieci, FDM Limfologia oraz kursy z zakresu Kompleksowej Terapii Przeciwobrzękowej (KTP) dla fizjoterapeutów, masażystów, lekarzy, osteopatów i trenerów sportu.

Angitia Sp. z o. o. wspiera swoich klientów w uzyskaniu dofinansowania na oferowane kursy realizowane w ramach w projeków szkoleniowych EFS.

Ponadto spółka jest dostawcą szkoleń w Bazie Usług Rozwojowych – Dzięki obecności w bazie BUR nasi klienci są uprawnieni do otrzymania refundacji od 50% do 80% wartości szkolenia.

Również wspieramy naszych klientów w zakresie wypełnienia wniosku do Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz pozyskania Bonu Szkoleniowego.

 

Robimy to dla Was, a razem z Wami jesteśmy tu dla pacjentów.