fbpx

  • 535 001 483
  • angitia@angitia.pl

Chcesz się rozwijać? Dołącz do nas!

Naszą misją jest stałe udzielanie Ci wsparcia w pozyskiwaniu środków na kształcenie. Proponowane przez nas wsparcie każdego dnia ułatwia pracę w szpitalach, placówkach i prywatnych gabinetach pozwalając skupić się na tym, co najważniejsze – na Pacjentach.

Jesteśmy liderem w pozyskiwaniu dofinansowania kursów dla fizjoterapeutów w Polsce. Osiągnęliśmy sukces dzięki kompleksowemu podejściu oraz temu, że kierują nami wspólne wartości oraz pasja.

Z myślą o Twojej satysfakcji szukamy rozwiązań, które w krótkim czasie przyniosą oczekiwane rezultaty. Kształcenie wymaga planowania, w czym pomaga nam ponad 6-letnie doświadczenie.

Proces pozyskania dofinansowania rozpoczyna się wypełnieniem krótkiego formularza, który z kolei uruchamia do działania sztab ludzi. Rozpoczniemy od weryfikacji zgłoszenia pod względem aktualnych możliwości dofinansowania kursów FDM. 

 fizjodof v1 button cut

 

Często nasz pierwszy kontakt z Tobą zostaje oddalony w czasie ze względu na brak naboru. Komplementarność naszej usługi polega na tym, że nie zapomnimy o Tobie do momentu, w którym nam o tym nie powiesz np. zmieniając zawód.

▶️ Dołączając do nas masz pewność, że dowiesz się o każdym naborze jako pierwszy. Ograniczamy ilość kontaktów z Tobą do niezbędnego minimum.

▶️ Nasz zespół specjalistów na bieżąco pozyskuje dane z rynku o aktualnych naborach wniosków przez Powiatowe Urzędy Pracy oraz operatorów środków.

▶️ Chcemy aby każde zgłoszenie kończyło się przyznaniem środków na kształcenie. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji 5 dni w tygodniu.

▶️ Wypełniając formularz zgłoszeniowy masz pewność, że w momencie uruchomienia naboru wniosków o dofinansowanie do kursów dowiesz się jako pierwszy.

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI  ▶️

 

▶️ Sprawdż  nasze najbliższe kursy  Kalendarium Kursów!

 

............................................................................................................................................................................................................................................................