fbpx

  • 571 804 475
  • angitia@angitia.pl

Dlaczego to robimy?

Odpowiedź jest prosta - celem naszej pracy jest skuteczność.

Skuteczność w szkoleniu - przykładamy najwyższą wagę do realizowanych kursów.
Balans pomiędzy praktyką a teorią, najwyższej klasy, charyzmatyczni wykładowcy - powoduje, że kursy Angitia oceniane są przez kursantów maksymalnie na osiach zadowolenia ze szkolenia, metodyki nauczania i organizacji.

Skuteczność metod terapeutycznych - stąd propagacja nowego i innowacyjnego modelu terapeutycznego Fascial Distorition Model na rynku polskim. Szanowni Państwo, ten model jest rewolucyjny. Wchodzimy w nową erę fizjoterapii i zapraszamy, abyśmy szli razem.

 

"Szybki rozwój diagnostyki obrazowej już za kilka lat pozwoli dokładnie ocenić terapeutyczne i diagnostyczne przesłanki tej nieinwazyjnej metody terapeutycznej. Jest wielce prawdopodobne, że już wkrótce zarówno Ty, mój Drogi Czytelniku, jak i ja – namiętny badacz systemu powięziowego – znajdziemy w znanych naukowych czasopismach jednoznaczne dowody potwierdzające słuszność teorii sześciu dystorsji powięziowych Typaldosa. Możliwe, że proces ten pozwoli udoskonalić i rozwinąć tę metodę terapeutyczną. Z całą pewnością możemy jednak oczekiwać, że stworzona przez Stephena Typaldosa metoda Fascial Distortion Model odegra wkrótce ważną rolę w leczeniu oraz badaniach klinicznych mięśniowo–powięziowych syndromów bólowych wraz z innymi metodami nastawionymi na anatomiczny układ powięziowy."

Dr biol. hum. Robert Schleip
Direktor, Fascia research Group
Division of Neurophysiology, Uniwersytet Ulm

 Fragment przedmowy Praktycznego podręcznika do FDM