fbpx

  • 571 804 475
  • angitia@angitia.pl

Kompleksowa Terapia Przeciwobrzękowa i Powięziowa (KTPP) w obrzękach limfatycznych pierwotnych i wtórnych

Kompleksowa Terapia Przeciwobrzękowa i Powięziowa (KTPP) w obrzękach limfatycznych pierwotnych i wtórnych


Opis kursu:  

Kurs prezentuje Kompleksową Terapię Przeciwobrzękową i Powięziową, jako podstawową metodę w terapii obrzęku limfatycznego. KTPP obejmuje naukę Manualnego Drenażu Limfatycznego (MDL) w warunkach fizjologii jak i usuniętych węzłów chłonnych, bandażowania (kompresjoterapii) a także elementów pracy powięziowej, nieodzownej w procesie redukcji obrzęku. Część kursu, poświęcona powięzi jest częścią nową, wynikającą z połączenia doświadczeń w pracy z pacjentami obrzękowymi z istniejącą wiedzą o powięzi. Program zawiera więc techniki opracowywania blizn wysokobiałkowych, blizn po radioterapii, opracowania troczków, naukę postępowania w mastektomii, przy obrzęku tłuszczowym, kardialnym, tłuszczowo-limfatycznym, żylnym, opracowanie obrzęku kończyny po usunięciu węzłów chłonnych.


Wiedza z KTPP wykorzystywana jest z powodzeniem w terapii: obrzęków limfatycznych (pierwotnych oraz wtórnych po usunięciu węzłów chłonnych), obrzęków pourazowych, w niewydolności żylnej, obrzęków lipidowych, blizn (również po oparzeniach), przy terapii antycellulitowej i wielu innych.

 

Kurs Kompleksowa Terapia Przeciwobrzękowa i Powięziowa (KTPP) w obrzękach limfatycznych pierwotnych i wtórnych - najważniejsze elementy:

 

Zalety kursu KTPP:

 

Terminy i ceny:

Termin Miejsce kursu Cena Instruktor
21-24.11.2024 Chorzów 3 500,00zł Robert Faryj

 

 

 

Zapisz się na kurs

Skąd dowiedział/a się Pan/i o kursie?


Dane do fakturyWysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z tym iż zapoznałem/am się z regulaminem i akceptuje go. Ponadto zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z organizacją kursów prowadzonych przez Angitia Sp. z o.o.

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na kurs, należy przesłać odpowiedni dokument (np. dyplom ukończenia studiów, certyfikat z kursu I-poziomowego), w celu potwierdzenia kwalifikacji umożliwiających wzięcie udziału w kursie.