fbpx

  • 571 804 475
  • angitia@angitia.pl

Terapia punktów spustowych z zastosowaniem suchej igłoterapii oraz przezskórnej elektrolizy (PNE) pod kontrolą USG

Terapia punktów spustowych z zastosowaniem suchej igłoterapii oraz przezskórnej elektrolizy (PNE) pod kontrolą USG 


 

Terapia punktów spustowych z zastosowaniem suchej igłoterapii oraz przezskórnej elektrolizy (PNE) pod kontrolą USG jest to kurs, skoncentrowany na nauce wykorzystania terapii suchego igłowania (ang. dry needling), polegającej  na wkłuwaniu różnej długości igieł akupunkturowych (nie jest to akupunktura) w mięśniowe punkty spustowe, a więc w miejsca w mięśniach, które wykazują trudne do uchwycenia (w powszechnym badaniu manualnym) zmiany, w postaci napięć, bolesnych miejsc i rzutowań do różnych tkanek. Zmiany te mogą być przyczyną wielu dolegliwości bólowych narządu ruchu, a prawidłowe wkłucie daje rewolucyjne, jak na fizjoterapię, efekty lecznicze i przeciwbólowe.

 

Najważniejsze elementy kursu:

 

Terapia punktów spustowych z zastosowaniem suchej igłoterapii oraz przezskórnej elektrolizy (PNE) pod kontrolą USG – zalety kursu:

 

Korzyści z ukończenia kursu:

 

Terminy i ceny:

Termin Miejsce kursu Cena Instruktor

26-27.10.2024
(I - zjazd)

30.11-1.12.2024
(II - zjazd)

Pisz 3 000,00zł

dr Robert Trybulski
prof. Adam Kawczyński

16-17.11.2024
(I - zjazd)
7-8.12.2024
(II - zjazd)

Żory 3 000,00zł

dr Robert Trybulski
prof. Adam Kawczyński

 

 

Zapisz się na kurs

Skąd dowiedział/a się Pan/i o kursie?


Dane do fakturyWysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z tym iż zapoznałem/am się z regulaminem i akceptuje go. Ponadto zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z organizacją kursów prowadzonych przez Angitia Sp. z o.o.

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na kurs, należy przesłać odpowiedni dokument (np. dyplom ukończenia studiów, certyfikat z kursu I-poziomowego), w celu potwierdzenia kwalifikacji umożliwiających wzięcie udziału w kursie.