fbpx

  • 571 804 475
  • angitia@angitia.pl

FDM Ortho Sport

FDM Ortho Sport


Opis kursu:  

FDM Ortho Sport to szkolenie rozszerzające wiedzę z zakresu anatomii oraz funkcji pojedynczych mięśni. Przybliżymy jaki wpływ mają dystorsje powięziowe (aktywne i podprogowe) na tonus spoczynkowy mięśnia. FDM Ortho Sport to odpowiedni kurs do udoskonalenia pracy modelem FDM oraz nabycia umiejętności wykorzystywania doskonałego narzędzia, jakim są testy mięśniowe. FDM Ortho Sport to praca na dystorsjach w odniesieniu do wybranych, najczęstszych schorzeń ortopedycznych z jakimi przychodzi nam się zmierzyć w codziennej pracy z pacjentem

Zastosowanie terapii manualnej

Model FDM wyróżnia sześć odkształceń układu powięziowego zaburzających funkcje narządu ruchu, jak i proces jego leczenia. Wiedza ta może zostać z powodzeniem wykorzystana w rehabilitacji, ortopedii i traumatologii, neurologii, angiologii, pediatrii ale również w kardiochirurgii, medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej. Każda dystorsja charakteryzuje się ściśle określonymi objawami symptomami, które są przyporządkowane do konkretnego gestu (mowa ciała) oraz słowa klucza, jak np. “ciągnie”, “kłuje”, “mrowi”, a znajomość ich jest fundamentalna dla postawienia właściwej diagnozy FDM i przeprowadzenia skutecznej terapii.

 

Kurs FDM Ortho Sport - najważniejsze elementy:

 

Terminy i ceny:

Termin Miejsce kursu Cena Instruktor
12-15.09.2024 Warszawa 3 500,00zł Robert Faryj

 

 

 

Zapisz się na kurs

Skąd dowiedział/a się Pan/i o kursie?


Dane do fakturyWysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z tym iż zapoznałem/am się z regulaminem i akceptuje go. Ponadto zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z organizacją kursów prowadzonych przez Angitia Sp. z o.o.

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na kurs, należy przesłać odpowiedni dokument (np. dyplom ukończenia studiów, certyfikat z kursu I-poziomowego), w celu potwierdzenia kwalifikacji umożliwiających wzięcie udziału w kursie.