fbpx

  • 571 804 475
  • angitia@angitia.pl

Staw kolanowy – diagnostycznie, manualnie, powięziowo, ćwiczeniowo

Staw kolanowy – diagnostycznie, manualnie, powięziowo, ćwiczeniowo


Opis kursu:  

Kurs prezentuje schemat diagnostyki oraz leczenia stawu kolanowego. Rozpoczynając krótkim przypomnieniem z anatomii funkcjonalnej oraz możliwych dysfunkcji wraz z przykładami klinicznymi, poprzez diagnozę i wywiad z pacjentem, aż po testy dodatkowe. Dominującą część szkolenia stanowi poznanie i opanowanie skutecznych technik leczniczych:: terapii manualnej, powięziowej, metod pracy na tkankach miękkich i ćwiczeń. Uzyskana wiedza w ostatniej części szkolenia zostanie usystematyzowana dzięki omówieniu programowania i progresji w rehabilitacji.

 

Staw kolanowy – diagnostycznie, manualnie, powięziowo, ćwiczeniowo - najważniejsze elementy:

 

Zalety kursu Staw kolanowy – diagnostycznie, manualnie, powięziowo, ćwiczeniowo:

 

Korzyści z ukończenia kursu:

 

Terminy i ceny:

Termin Miejsce kursu Cena* Instruktor
16-17.03.2024 Olsztyn 1 350,00zł Mateusz Stefański
26-27.10.2024 Radom 1 350,00zł Mateusz Stefański

 

 

Zapisz się na kurs

Skąd dowiedział/a się Pan/i o kursie?


Dane do fakturyWysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z tym iż zapoznałem/am się z regulaminem i akceptuje go. Ponadto zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z organizacją kursów prowadzonych przez Angitia Sp. z o.o.

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na kurs, należy przesłać odpowiedni dokument (np. dyplom ukończenia studiów, certyfikat z kursu I-poziomowego), w celu potwierdzenia kwalifikacji umożliwiających wzięcie udziału w kursie.