fbpx

  • 571 804 475
  • angitia@angitia.pl

Pinopresura

PINOPRESURA


Opis kursu:  

Pinopresura to metoda zasięgnięta z medycyny zachodniej i dalekowschodniej. Stworzona tak, aby terapeuta czy lekarz nie skupiał się tylko na danej diagnozie czy nieprawidłowości, ale spoglądał na pacjenta szerzej, dogłębniej. Jej integralność polega na połączeniu wiedzy zaczerpniętej z klawiterapii, akupunktury, akupresury, refleksoterapii, masażu, terapii manualnej i suchego igłowania. Polega na użyciu specjalnych narzędzi, pinów (miedzianych gwoździ) oraz tępych noży (katów) bez przerwania powłoki skórnej dając komfort pracy terapeutycznej.

Pobudzając skórę w odpowiednich miejscach działamy na wybrane ośrodki w mózgu, przez co nasz organizm uruchamiania naturalne mechanizmy samoleczenia. Nasz układ mięśniowy czy więzadłowy odbiera sygnały z odpowiadających im części mózgu, co prowadzi do odruchowego rozluźnienia zgromadzonych napięć i zmniejszenia bólu. Typ leczenia i przebieg zabiegów jest zależny od osoby i rodzaju schorzenia.

Pinopresura to sprawdzona metoda pracy, dająca w pełni zadowalające efekty terapeutyczne w różnych dolegliwościach.

 

Kurs Pinopresury - najważniejsze elementy:

 

Zalety kursu Pinopresury:

 

Korzyści z ukończenia kursu:

 

Terminy i ceny:

Termin Miejsce kursu Cena*
24-26.05.2024 Opole 2 699,00zł
6-8.09.2024 Pisz 2 699,00zł
18-20.10.2024 Kielce 2 699,00zł

 

 

Zapisz się na kurs

Skąd dowiedział/a się Pan/i o kursie?


Dane do fakturyWysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z tym iż zapoznałem/am się z regulaminem i akceptuje go. Ponadto zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z organizacją kursów prowadzonych przez Angitia Sp. z o.o.

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na kurs, należy przesłać odpowiedni dokument (np. dyplom ukończenia studiów, certyfikat z kursu I-poziomowego), w celu potwierdzenia kwalifikacji umożliwiających wzięcie udziału w kursie.