fbpx

  • 571 804 475
  • angitia@angitia.pl

EEG BIOFEEDBACK W FIZJOTERAPII

EEG BIOFEEDBACK W FIZJOTERAPII


Opis kursu:  

Kurs EEG Biofeedback to specjalistyczne szkolenie, które umożliwia uczestnikom zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności w dziedzinie biofeedback’u opartego na elektroencefalografii (EEG). Podczas tego kursu uczestnicy będą mogli nauczyć się wykorzystywać techniki neurofeedback’u w celu wspierania procesu rehabilitacji pacjentów. To doskonała oferta dla fizjoterapeutów chcących
poszerzyć swoje umiejętności i zaoferować swoim pacjentom nowoczesne metody terapii oparte na EEG Biofeedback.

Przygotowuję fizjoterapeutę do samodzielnej praktyki EEG Biofeedback jako metody wspierającej rehabilitację pacjenta. Dawka solidnej wiedzy dotyczącej neurofeedback’u, co umożliwia zrozumienie jego podstaw, mechanizmów działania i potencjalnych zastosowań.

Koncentruje się na zdobyciu kompletnych umiejętności w samodzielnym prowadzeniu terapii uwzględniając wszystkie aspekty, począwszy od kontaktu z pacjentem, przez obsługę aparatury po osiąganie wymiernych efektów terapii. 

 

Kurs EEG Biofeedback - najważniejsze elementy:

 

Zalety kursu EEG Biofeedback:

 

Korzyści z ukończenia kursu:

 

Pozostałe terminy i ceny:

Termin Miejsce kursu Cena
23-24.05.2024 - zdalnie
25-26.05.2024
Wrocław

2 600,00zł

10-11.10.2024 - zdalnie
12-13.10.2024
Warszawa

2 600,00zł

 

 

Zapisz się na kurs

Skąd dowiedział/a się Pan/i o kursie?


Dane do fakturyWysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z tym iż zapoznałem/am się z regulaminem i akceptuje go. Ponadto zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z organizacją kursów prowadzonych przez Angitia Sp. z o.o.

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na kurs, należy przesłać odpowiedni dokument (np. dyplom ukończenia studiów, certyfikat z kursu I-poziomowego), w celu potwierdzenia kwalifikacji umożliwiających wzięcie udziału w kursie.