fbpx

  • 535 001 483
  • angitia@angitia.pl

Wpis na listę terapeutów FDM

Standardowy wpis na listę terapeutów

Po zakończeniu kursów 1 - 3 może zostać dokonany standardowy wpis na listę IFDMO terapeutów międzynarodowych. To pozwoli pacjentom szukającym terapeutów w swojej okolicy na łatwiejszy kontakt z praktykami metody FDM.

Treść:

Opłata roczna wynosi 25,00 € z VAT. Wpis przedłuża się automatycznie o rok jeżeli nie zostanie zgłoszona rezygnacja na 4 tygodnie przed upływem terminu.

Zarejestrowani terapeuci zobowiązują się do nie rozliczania zabiegów FDM z wykorzystaniem recept i skierowań lekarskich.

Wpis - VIP z własną stroną internetową

Po ukończeniu poziomu I (FDM-Practitioner) można uzupełnić wpis o tzw. wpis - VIP na listę międzynarodowych terapeutów IFDMO. Tu możecie się Państwo zaprezentować indywidualnie, jak też swój gabinet np.

- Zdjęcie gabinetu i terapeuty
- CV
- Oferowane zabiegi
- Godziny pracy 

Wpisy - VIP są umieszczone przed wpisami standardowymi. Opłata roczna wynosi 75€. Wpis przedłuża się automatycznie o rok jeżeli nie zostanie zgłoszona rezygnacja na 4 tygodnie przed upływem terminu.

Zarejestrowani terapeuci zobowiązują się do nie rozliczania zabiegów FDM z wykorzystaniem recept i skierowań lekarskich.