fbpx

  • 571 804 475
  • angitia@angitia.pl

Uroonkologia i rak piersi – postępowanie fizjoterapeutyczne i osteopatyczne (zjazdowy)

Uroonkologia i rak piersi – postępowanie fizjoterapeutyczne i osteopatyczne (zjazdowy)


Opis kursu:  

Kurs adresowany jest do fizjoterapeutów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat możliwości planowania i przeprowadzania postępowania fizjoterapeutycznego i osteopatycznego wśród pacjentów uroonkologicznych oraz pacjentów z rakiem piersi.

Kurs prowadzony jest przez fizjoterapeutę i osteopatę, co zapewnia holistyczne spojrzenie na problemy pacjenta dotkniętego chorobą onkologiczną. Podczas kursu uczestnik nauczy się prowadzenia terapii na każdym etapie leczenia pacjenta, już od momentu postawienia diagnozy, w trakcie leczenia oraz po jego zakończeniu.

W czasie kursu zostaną także wyodrębnione zaburzenia czynnościowe będące konsekwencją leczenia onkologicznego oraz wskazane możliwości pracy z tymi dolegliwościami (m.in. obrzęk limfatyczny, ograniczenia ruchomości, blizna, zaburzenia prawidłowego funkcjonowania dna miednicy, spadek wydolności i siły mięśniowej, neuropatia, zmęczenie, ból).

 

Uroonkologia i rak piersi – postępowanie fizjoterapeutyczne i osteopatyczne  - najważniejsze elementy:

 

Zalety kursu Uroonkologia i rak piersi – postępowanie fizjoterapeutyczne i osteopatyczne (zjazdowy):

 

Korzyści z ukończenia kursu:

 

Kadra instruktorska:

dr Aleksandra Bula - fizjoterapeutka, doktor nauk medycznych i nauk o zdrowiu, od 2018 roku nauczyciel akademicki prowadzący przedmioty z zakresu ginekologii i położnictwa na Wydziale Fizjoterapii, obecnie asystent badawczo-dydaktyczny w Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Członek trzech zespołów badawczych oraz koordynator projektu badawczego dotyczącego wpływu różnych form aktywności fizycznej na jakość życia, tolerancję wysiłkową i stabilność posturalną kobiet leczonych z powodu raka sutka.

mgr Krzysztof Bystrzejewski - fizjoterapeuta, osteopata, absolwent międzynarodowej Szkoły Osteopatii (5- letniej): Flanders International College of Osteopathy. W latach 2020-2021 asystent w Flanders International College of Osteopathy a od 2021 roku asystent w Still Academy of Osteopathy. Doświadczony instruktor m.in.: Neurologia i Fizjologia w osteopatii; Stany ostre; Anatomia Palpacyjna; Patologia, semiologia i badanie kliniczne; HVLA - techniki manipulacji krótko-dźwigniowych; Integracja Osteopatyczna; Neurofizjologia bólu; Diagnostyka różnicowa i integracja - zajęcia kliniczne z pacjentami; GOT - techniki Global Osteopathy Treatment.

  

Szczegółowe informacje:

Cena* 3 200,00zł
Termin

11-12.05.2024 - I zjazd

15-16.06.2024 - II zjazd

Tryb kursu Stacjonarny
Miejsce Chorzów
Liczba dni stacjonarnych 4 dni (2 x 2 dni - sb.-ndz.)
Liczba godzin dydaktycznych 36
Adresaci kursu

* licencjat/magister fizjoterapii 
*lekarz
*osteopata

Harmonogram pobierz
Regulamin uczestnictwa pobierz

 

Pozostałe terminy i ceny:

Termin Miejsce kursu Cena* Instruktor

12-13.10.2024 (I zjazd)

16-17.11.2024 (II zjazd)

Wrocław 3 200,00zł dr Aleksandra Bula,
mgr Krzysztof Bystrzejewski

 * (Zwolnienie z podatku VAT w przypadku finansowania kursu przez KFS, BUR oraz kursów realizowanych przez NPKU Akademia Angitia)

 

Dofinansowanie kursu Uroonkologia i rak piersi – postępowanie fizjoterapeutyczne i osteopatyczne dla fizjoteraputów

Oferujemy darmowe wsparcie w pozyskaniu dofinansowania do kursu Uroonkologia i rak piersi – postępowanie fizjoterapeutyczne i osteopatyczne (zjazdowy) dla wszystkich fizjoterapeutów, którzy zapiszą się poprzez dedykowany formularz na naszej stronie. Wysokość dofinansowania kursu może wynieść nawet 100% wartości kursu. Po otrzymaniu zgłoszenia poinformujemy Cię o dostępnych opcjach dofinansowania.

 

 

Zapisz się na kurs

Skąd dowiedział/a się Pan/i o kursie?


Dane do fakturyWysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z tym iż zapoznałem/am się z regulaminem i akceptuje go. Ponadto zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z organizacją kursów prowadzonych przez Angitia Sp. z o.o.

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na kurs, należy przesłać odpowiedni dokument (np. dyplom ukończenia studiów, certyfikat z kursu I-poziomowego), w celu potwierdzenia kwalifikacji umożliwiających wzięcie udziału w kursie.