fbpx

  • 571 804 475
  • angitia@angitia.pl

Staw ramienny i obręcz barkowa - diagnostycznie, manualnie, powięziowo, ćwiczeniowo

Staw ramienny i obręcz barkowa - diagnostycznie, manualnie, powięziowo, ćwiczeniowo


Opis kursu:  

Kurs prezentuje schemat diagnostyki i leczenia stawu ramiennego oraz obręczy barkowej. Rozpoczynając krótkim przypomnieniem z anatomii funkcjonalnej oraz możliwych dysfunkcji wraz z przykładami klinicznymi, poprzez diagnozę i wywiad z pacjentem, aż po testy dodatkowe.

Dominującą część kursu stanowi poznanie i opanowanie skutecznych technik leczniczych: terapii manualnej, powięziowej, metod pracy na tkankach miękkich i ćwiczeń. Uzyskana wiedza w ostatniej części kursu zostanie usystematyzowana dzięki omówieniu programowania i progresji w rehabilitacji.

 

Kurs Staw ramienny i obręcz barkowa - diagnostycznie, manualnie, powięziowo, ćwiczeniowo - najważniejsze elementy:

 

Zalety kursu Staw ramienny i obręcz barkowa - diagnostycznie, manualnie, powięziowo, ćwiczeniowo:

 

Korzyści z ukończenia kursu:

 

Kadra instruktorska:

mgr Mateusz Stefański - przede wszystkim praktyk, wykonuje średnio 2100 wizyt rocznie w prywatnych gabinetach na Śląsku. Absolwent a obecnie również nauczyciel akademicki na AWF Katowice oraz Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Twórca serii warsztatów dla fizjoterapeutów pt. „Fizjo z Pasją”. Przeprowadził łącznie kilkadziesiąt warsztatów, głównie z suchego igłowania, ale także z terapii manualnej tkanek miękkich, diagnostyki stawu kolanowego oraz ramiennego, kinesiotapingu, czy flossingu. Ponadto prowadzi również szkolenia nt. diagnostyki i terapii fizjoterapeutycznej w ramach projektu Fizjo-Learning. W swojej praktyce za najważniejszą uznaje diagnostykę, a potem na tej podstawie leczenie, którego suche igłowanie stanowi ważny element. Poza tym pracuje terapią manualną, terapią powięziową FM wg Stecco, a wszystko uzupełnia treningiem rehabilitacyjnym.

  

Szczegółowe informacje:

Cena* 1 350,00zł
Termin 27-28.07.2024
Tryb kursu Stacjonarny
Miejsce Kraków
Liczba dni stacjonarnych 2 dni
Liczba godzin dydaktycznych 18
Adresaci kursu

* licencjat/magister fizjoterapii 
*technik fizjoterapii
*lekarz
*osteopata
*student kierunku fizjoterapia lub medycyna

Harmonogram pobierz
Regulamin uczestnictwa pobierz

 

Pozostałe terminy i ceny:

Termin Miejsce kursu Cena* Instruktor
- - - -

 * (Zwolnienie z podatku VAT w przypadku finansowania kursu przez KFS, BUR oraz kursów realizowanych przez NPKU Akademia Angitia)

 

Dofinansowanie kursu Staw ramienny i obręcz barkowa - diagnostycznie, manualnie, powięziowo, ćwiczeniowo

Oferujemy darmowe wsparcie w pozyskaniu dofinansowania do kursu Staw ramienny i obręcz barkowa - diagnostycznie, manualnie, powięziowo, ćwiczeniowo dla wszystkich fizjoterapeutów, którzy zapiszą się poprzez dedykowany formularz na naszej stronie. Wysokość dofinansowania kursu może wynieść nawet 100% wartości kursu. Po otrzymaniu zgłoszenia poinformujemy Cię o dostępnych opcjach dofinansowania.

 

 

Zapisz się na kurs

Skąd dowiedział/a się Pan/i o kursie?


Dane do fakturyWysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z tym iż zapoznałem/am się z regulaminem i akceptuje go. Ponadto zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z organizacją kursów prowadzonych przez Angitia Sp. z o.o.