fbpx

  • 571 804 475
  • angitia@angitia.pl

FDM Limfologia - dignostyka i terapia dystorsji stref odruchowych

FDM Limfologia jest kursem drugiego stopnia, adresowanym do  fizjoterapeutów, lekarzy i osteopatów, zainteresowanych poszerzeniem wiedzy w zakresie diagnostyki i terapii pacjentów z patologiami pochodzenia neuro-limfatycznego, wazomotorycznego oraz ze zmianami stref odruchowych na poziomie powięzi powierzchownej i narządu ruchu (ortopedia, neurologia, onkologia, angiologia, reumatologia, etc.) wpisującymi się w model FDM. 

Kurs dostarcza specjalistycznej wiedzy na temat układu naczyniowego i jego współpracy z układem nerwowym i powięziowym. FDM Limfologia to:

Nabyta w trakcie kursu wiedza pozwala na lepsze zrozumienie procesów chorobotwórczych oraz roli jaką pełnią układ limfatyczny i powięziowy w immunologii, wymianie i transporcie płynów. Dzięki temu łatwiej będzie pomóc pacjentom ze schorzeniami przewlekłymi, jak również tym, u których różne strategie terapeutyczne do tej pory zawiodły. Ponadto wzbogaca warsztat pracy o nowe umiejętności, alternatywne do chwytów FDM, które można stosować samodzielnie, na przykład w celu przygotowania do terapii lub „wyciszenia” tkanki i pacjenta po terapii FDM.
W trakcie kursu omawiane są różne rodzaje obrzęków na wszystkich poziomach tkankowych (CUN, ścięgna, torebki stawowe, okostna, etc.), jak i ich strategie leczenia. 

„FDM Limfologia to nowe spojrzenie na  stare problemy naszych pacjentów.”

 

Uczestnictwo w kursie jest uwarunkowane:
-   ukończeniem kursu FDM Intensywny lub trzech kursów modułowych: FDM Intensywny - Moduł I, FDM Intensywny - Moduł II, FDM Intensywny - Moduł 3
-   posiadaniem minimum 3 miesięcy doświadczenia w pracy z modelem FDM

Tutaj do pobrania HARMONOGRAM KURSU. Prosimy się również zapoznać z REGULAMINEM

Termin kursu 06-09.10.2022 (czwartek–niedziela)
Miejsce kursu Warszawa
Kadra szkoleniowa Robert Faryj
Cena kursu

3500 zł netto

(Zwolnienie z podatku VAT w przypadku finansowania kursu przez KFS, BUR oraz kursów realizowanych przez Akademia Angitia)

Kadra szkoleniowa

robertRobert Faryj

jest z wykształcenia fizjoterapeutą oraz certyfikowanym przez IFDMO instruktorem modelu FDM, FDM Taping, FDM Ortho Sport, FDM Dzieci oraz FDM Limfologia. Od wielu lat szkoli fizjoterapeutów, masażystów, lekarzy i trenerów oraz instruktorów sportu z zakresu Kompleksowej Terapii Przeciwobrzękowej (KTP), Tensiotapingu®, Medical Fitness i Qi-Bo®. Na stałe żyje w krainie tysiąca jezior na Mazurach. Pracuje jako fizjoterapeuta w Warszawie i Piszu, głównie z pacjentami ortopedycznymi i obrzękowymi. Jest wynalazcą "Opatrunku Limfatycznego", służącego do zwalczania obrzęków limfatycznych. Obok prac badawczych, zawodowych jak i szkoleniowych jest trenerem Brazylijskiego Jiu Jitsu, Mixed Martial Arts i Qi-Bo®.

 

Uczestnicy kursu otrzymają zaświadczenie i certyfikat.

W przerwach kawowych organizator kursu zapewnia napoje zimne(woda) i gorące(kawa, herbata).

 

Zainwestuj w siebie

Istnieje możliwość zapłaty ratalnej z MediRaty (procedura trwa 2 dni).

Szkolenie objęte jest umową z MediRaty dzięki czemu w przeciągu dwóch dni uzyskasz finansowanie MediRaty- najtańszego dostawcy usług finansowych, a rata za szkolenie wyniesie nawet 100 zł miesięcznie.

Jeden pacjent dodatkowo pozyskany z rekomendacji zadowolonych klientów, i szkolenie będziesz mógł nazwać inwestycją.

Zapisz się na kurs

Skąd dowiedział/a się Pan/i o kursie?


Dane do fakturyWysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z tym iż zapoznałem/am się z regulaminem i akceptuje go. Ponadto zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z organizacją kursów prowadzonych przez Angitia Sp. z o.o..