fbpx

  • 571 804 475
  • angitia@angitia.pl

FDM Neuro

FDM Neuro to rozwijający kurs drugiego stopnia adresowany do lekarzy, osteopatów, fizjoterapeutów, techników fizjoterapii, masażystów, techników masażu z zakresu leczenia dzieci i dorosłych z patologią napięcia mięśniowego w przebiegu schorzeń neurologicznych wpisujących się w model FDM i innymi dolegliwościami.

FDM Neuro to również kurs integrujący inne odgałęzienia samego modelu FDM (pediatrię, ortopedię, terapię wisceralną) oraz inne spojrzenia na pracę z pacjentem. Jest to swoiste uzupełnienie tradycyjnych technik funkcjonalnych. Wykorzystanie FDM Neuro powinno być równoczesne z terapią funkcjonalną pacjenta – tylko wtedy skuteczność tej terapii jest najwyższa. Nie zaleca się prowadzenia terapii pacjenta neurologicznego wyłącznie technikami opartymi na FDM Neuro.

Szkolenie FDM NEURO pozwala również terapeutom FDM rozszerzyć sam model o neurologiczne podstawy technik manualnych, dodatkową wiedzę o anatomii palpacyjnej, czy anatomii i funkcji receptorów powięziowych – w ogólności o wiedzę na temat układu nerwowego i neurofizjologii.

Uczestnictwo w kursie jest uwarunkowane:
-   ukończeniem kursu FDM Intensywny lub trzech kursów modułowych: FDM Intensywny - Moduł I, FDM Intensywny - Moduł II, FDM Intensywny - Moduł 3
-   posiadaniem minimum 3 miesięcy doświadczenia w pracy z modelem FDM

Tutaj do pobrania HARMONOGRAM KURSU. Prosimy się również zapoznać z REGULAMINEM.

 

Termin kursu  08-11.12.2022
Miejsce kursu Toruń
Kadra szkoleniowa Piotr Kostrzębski
Cena kursu

3500 zł nettoo

(Zwolnienie z podatku VAT w przypadku finansowania kursu przez KFS, BUR oraz kursów realizowanych przez Akademia Angitia)


Kadra szkoleniowa

Piotr Kos 100Piotr Kostrzębski

jest wykształconym fizjoterapeutą, terapeutą osteopatycznym, terapeutą manualnym i certyfikowanym przez IFDMO instruktorem FDM oraz FDM NEURO. Prywatnie właściciel gabinetu OsteoMedical w Poznaniu. Jako pierwszy rozpoczął badania na temat wykorzystania FDM w leczeniu pacjentów z patologią napięcia mięśniowego w przebiegu chorób neurologicznych - szczególnie w neuropediatrii. FDM wykorzystuje do pracy z pacjentami neurologicznymi, szczególnie u dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym z patologią chodu spastycznego. Jest również autorem szkoleń z zakresu badania, terapii manualnej i osteopatycznej, biomechaniki stopy a od końca 2014r. asystentem w szkoleniu KTP (Kompleksowa Terapia Przeciwobrzękowa). Twórca i autor systemu szkoleń Globalnej Terapii Stopy.

      Uczestnicy kursu otrzymają zaświadczenie lub certyfikat.

 
Zainwestuj w siebie

Istnieje możliwość zapłaty ratalnej z MediRaty (procedura trwa 2 dni).

Szkolenie objęte jest umową z MediRaty dzięki czemu w przeciągu dwóch dni uzyskasz finansowanie MediRaty- najtańszego dostawcy usług finansowych, a rata za szkolenie wyniesie nawet 100 zł miesięcznie.

Jeden pacjent dodatkowo pozyskany z rekomendacji zadowolonych klientów, i szkolenie będziesz mógł nazwać inwestycją.

Zapisz się na kurs

Skąd dowiedział/a się Pan/i o kursie?


Dane do fakturyWysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z tym iż zapoznałem/am się z regulaminem i akceptuje go. Ponadto zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z organizacją kursów prowadzonych przez Angitia Sp. z o.o.

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na kurs, należy przesłać odpowiedni dokument (np. dyplom ukończenia studiów, certyfikat z kursu I-poziomowego), w celu potwierdzenia kwalifikacji umożliwiających wzięcie udziału w kursie.