fbpx

  • 535 001 483
  • angitia@angitia.pl

FDM Dzieci

FDM Dzieci jest to kurs rozwijający adresowany do lekarzy, osteopatów, fizjoterapeutów, techników fizjoterapii, masażystów, techników masażu.

Uczestnictwo w kursie jest uwarunkowane:
-   ukończeniem kursu FDM Intensywny lub trzech kursów modułowych: FDM Moduł 1, FDM Moduł 2, FDM Moduł 3

Kurs FDM Dzieci został opracowany przez Franka Römera, specjalisty w dziedzinie osteopatii pediatrycznej i modelu FDM. Jego wieloletnie doświadczenia w pracy z niemowlętami i małymi dziećmi, z wykorzystaniem modelu FDM, zaowocowały opracowaniem diagnostyki i leczenia zniekształceń powięzi u małych pacjentów.

W czasie kursu zostaną omówione najczęściej występujące dystorsje i wynikające z nich zaburzenia oraz sposoby ich leczenia w oparciu o model FDM (asymetria ciała, syndrom KISS, zniekształcenia czaszki, kręcz szyi, kolki, zaparcia, refluks, dziecko niespokojne, opóźnienie rozwoju psychoruchowego).

Kurs FDM Dzieci pogłębia rozumienie modelu FDM i służy lepszemu rozumienia i leczeniu niemowląt i małych dzieci.

Tutaj do pobrania HARMONOGRAM KURSU. Prosimy się również zapoznać z REGULAMINEM.

 

Termin kursu 07-09.08.2020 (piątek-niedziela)
Miejsce kursu Warszawa
Kadra szkoleniowa Joanna Chorąży
Organizator Akademia Angitia
Cena kursu 2250 zł

 
Kadra szkoleniowa 

Joanna Chorazy na stronęJoanna Chorąży

Mgr rehabilitacji, absolwentka AWF Warszawa, terapeuta NDT- Bobath, instruktor i konsultant pediatryczny masażu niemowlęcego. Joanna specjalizuję się w terapii niemowląt i małych dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi, prowadzi poradnictwo dla rodziców z zakresu pielęgnacji i wspierania rozwoju niemowląt.

 

 

Uczestnicy kursu otrzymają zaświadczenie lub certyfikat.

W przerwach kawowych organizator kursu zapewnia napoje zimne(woda) i gorące(kawa, herbata).

Zainwestuj w siebie

Istnieje możliwość zapłaty ratalnej z MediRaty (procedura trwa 2 dni).

Kurs objęty jest umową z MediRaty dzięki czemu w przeciągu dwóch dni uzyskasz finansowanie MediRaty - najtańszego dostawcy usług finansowych, a rata za szkolenie wyniesie nawet 100 zł miesięcznie.

Jeden pacjent dodatkowo pozyskany z rekomendacji zadowolonych klientów, i kurs będziesz mógł nazwać inwestycją.

Zapisz się na kurs

Skąd dowiedział/a się Pan/i o kursie?


Dane do faktury

Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z tym iż zapoznałem/am się z regulaminem i akceptuje go. Ponadto zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z organizacją kursów prowadzonych przez Angitia Sp. z o.o.

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na kurs, należy przesłać odpowiedni dokument (np. dyplom ukończenia studiów, certyfikat z kursu I-poziomowego), w celu potwierdzenia kwalifikacji umożliwiających wzięcie udziału w kursie.