fbpx

  • 535 001 483
  • angitia@angitia.pl

FDM Manipulacje

FDM Manipulacje jest to kurs rozwijający adresowany do lekarzy, osteopatów, fizjoterapeutów, techników fizjoterapii, masażystów, techników masażu. 

Pomimo skuteczności manipulacji często efekt bywa nietrwały – testy mięśniowe dają możliwość weryfikacji i upewnienia się, że efekt utrzyma się na dłużej. W trakcie kursu FDM Manipulacje pokażemy w jaki sposób wykorzystać testy mięśniowe w celu potwierdzenia sensowności manipulacji.

FDM Manipulacje jest to szkolenie rozszerzające wiedzę z zakresu biomechaniki stawów obwodowych i kręgosłupa, a także funkcji przynależnych do tych okolic grup mięśniowych. To odpowiedni kurs do powtórzenia, udoskonalenia i utrwalenia umiejętności wykorzystywania tego doskonałego narzędzia, jakim są manipulacje stawowe.

Tutaj do pobrania HARMONOGRAM KURSU. Prosimy się również zapoznać z REGULAMINEM.

 

Termin kursu 02-04.08.2019 (piątek-niedziela)
Miejsce kursu Katowice
Kadra szkoleniowa Adam Kuna
Organizator Akademia Angitia
Cena kursu 2250 zł

Kadra szkoleniowa

Adam Kuna 2Adam Kuna

z wykształcenia jest fizjoterapeutą, certyfikowanym przez IFDMO instruktorem modelu FDM oraz FDM Taping. Jest również terapeutą P-DTR, PNF, Mulligan Concept oraz certyfikowanym terapeutą Funkcjonalnego Treningu Motorycznego. Wiele lat pracy z pacjentem pozwoliło mu uwierzyć, że terapia tkanek miękkich połączona z ruchem jest rozwiązaniem dla zdecydowanej większości zaburzeń układu narządu ruchu. Na co dzień pracuje w prywatnej przychodni rehabilitacyjnej AngitiaMed w Piszu. Oprócz modelu FDM interesuje się również piką nożną.

 

Uczestnicy kursu otrzymają:

  • Skrypt szkoleniowy
  • Certyfikat

Uczestnicy podczas kursu zapewnioną mają kawę, herbatę, kanapki oraz poczęstunek. Będzie można się skoncentrować wyłącznie na nauce.

Zainwestuj w siebie

Istnieje możliwość zapłaty ratalnej z MediRaty (procedura trwa 2 dni).

Kurs objęty jest umową z MediRaty dzięki czemu w przeciągu dwóch dni uzyskasz finansowanie MediRaty - najtańszego dostawcy usług finansowych, a rata za szkolenie wyniesie nawet 100 zł miesięcznie.

Jeden pacjent dodatkowo pozyskany z rekomendacji zadowolonych klientów, i kurs będziesz mógł nazwać inwestycją.

Zapisz się na kurs

Skąd dowiedział/a się Pan/i o kursie?


Dane do faktury

Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z tym iż zapoznałem/am się z regulaminem i akceptuje go. Ponadto zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z organizacją kursów prowadzonych przez Angitia Sp. z o.o.

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na kurs, należy przesłać odpowiedni dokument (np. dyplom ukończenia studiów, certyfikat z kursu I-poziomowego), w celu potwierdzenia kwalifikacji umożliwiających wzięcie udziału w kursie.