• 535 001 483
  • angitia@angitia.pl

Warsztat wprowadzający FDM - LISTA ZAMKNIĘTA

Zapraszamy na bezpłatny czterogodzinny warsztat w Olsztynie! Szczególnie serdecznie zapraszamy osoby, które nigdy nie miały do czynienia z metodą terapii powięziowej i chcą spróbować pierwszego kontaktu: dotknąć, poczuć i posłuchać o FDM.

27 lutego we wtorek Robert Faryj i Adam Kuna, międzynarodowi instruktorzy federacji IFDMO, zapoznają Was z podstawami FDM. Będzie możliwość wypróbowania wybranych technik FDM. Jeśli chcecie przyprowadzić swoich pacjentów pokazowych, serdecznie zapraszamy, ale koniecznie prosimy o wcześniejszy kontakt w tej sprawie.

W warsztacie mogą uczestniczyć lekarze, osteopaci, fizjoterapeuci, masażyści, technicy fizjoterapii, absolwenci I stopnia studiów fizjoterapii i studenci II stopnia.

By się zapisać, wystarczy wypełnić formularz zamieszczony u dołu strony i wysłać skan dyplomu (masażysty, technika lub dyplomu co najmniej licencjata w przypadku fizjoterapeutów) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kontakt: Ania Bogdaszewska 535 001 483.

Termin warsztatu: 27.02.2018 (wtorek), godz. 10.00-14.00
Miejsce warsztatu: Olsztyn, Bydgoska 33, OSW, sala 102 E
Kadra szkoleniowa Robert Faryj, Adam Kuna
Organizator: Angitia Sp. z o.o., OSW


Kadra szkoleniowa

robertRobert Faryj

z wykształcenia jest fizjoterapeutą oraz certyfikowanym przez IFDMO instruktorem FDM, FDM Taping, FDM Ortho Sport, FDM Dzieci jak również instruktorem FDM Limfologia. Od wielu lat szkoli fizjoterapeutów, masażystów, lekarzy i trenerów oraz instruktorów sportu z zakresu Kompleksowej Terapii Przeciwobrzękowej (KTP), Tensiotapingu®, Medical Fitness i Qi-Bo®. Na stałe żyje w krainie tysiąca jezior na Mazurach. Pracuje jako fizjoterapeuta w Warszawie i Piszu, głównie z pacjentami ortopedycznymi i obrzękowymi. Jest wynalazcą "Opatrunku Limfatycznego", służącego do zwalczania obrzęków limfatycznych. Obok prac badawczych, zawodowych jak i szkoleniowych jest trenerem Brazylijskiego Jiu Jitsu, Mixed Martial Arts i Qi-Bo®.

 Adam Kuna 2Adam Kuna

z wykształcenia jest fizjoterapeutą, akredytowanym przez IFDMO instruktorem metody FDM oraz FDM Taping. Jest również terapeutą P-DTR, PNF, Mulligan Concept oraz certyfikowanym terapeutą Funkcjonalnego Treningu Motorycznego. Wiele lat pracy z pacjentem pozwoliło mu uwierzyć, że terapia tkanek miękkich połączona z ruchem jest rozwiązaniem dla zdecydowanej większości zaburzeń układu narządu ruchu. Na co dzień pracuje w prywatnej przychodni rehabilitacyjnej AngitiaMed w Piszu. Oprócz metody FDM interesuje się również piką nożną.

 

 

[Form wybrany_termin_szkolenia not found!]

Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z tym iż zapoznałem/am się z regulaminem i akceptuje go. Ponadto zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z organizacją kursów prowadzonych przez Angitia Sp. z o.o.