• 535 001 483
  • angitia@angitia.pl

FDM Limfologia

FDM Limfologia to rozwijający kurs drugiego stopnia adresowany do lekarzy, osteopatów, fizjoterapeutów, techników fizjoterapii, masażystów, techników masażu.

Czterodniowy kurs FDM Limfologia jest uzupełnieniem modelu FDM o dodatkowe techniki opierające się o wiedzę z zakresu anatomii segmentarnej i neurolimfologii, jak również zaprezentowanie nowych sposobów czytania mowy ciała.

Techniki terapii stref odruchowych i neurolimfologii pozwolą spojrzeć szerzej na dysfunkcje narządu ruchu, ale też narządów wewnętrznych. Wiedza nabyta w trakcie kursu pozwoli na lepsze zrozumienie procesów chorobotwórczych i skutecznie przyspieszy proces rehabilitacji pacjenta.

FDM Limfologia daje również zrozumienie roli, immunologii, morfologii i mechaniki płynów, szczególnie w ramach układu limfatycznego oraz zapoznaje z jego budową i patologiami. Omawiane są różne rodzaje obrzęków, mechanizmy ich powstawania i sposoby terapii.

Zdobędziesz wiedzę i techniki pracy lokalnej jak i globalnej, nauczysz się szukać pierwotnego źródła problemu oraz uzyskasz zrozumienie dla wielu skomplikowanych procesów patogennych. Dzięki temu łatwiej będzie pomóc pacjentom ze schorzeniami przewlekłymi, jak również tym, u których różne rodzaje terapii do tej pory zawiodły. Ponadto wzbogacisz swój warsztat pracy o nowe umiejętności, alternatywne do chwytów FDM, które można stosować samodzielnie, w celu przygotowania tkanki do terapii FDM.

Uczestnictwo w kursie jest uwarunkowane:
-   ukończeniem kursu FDM Intensywny lub trzech kursów modułowych: FDM Moduł 1, FDM Moduł 2, FDM Moduł 3
-   posiadaniem minimum 3 miesięcy doświadczenia w pracy z modelem FDM

Tutaj do pobrania HARMONOGRAM KURSU. Prosimy się również zapoznać z REGULAMINEM

 

Termin kursu 05–08.07.2018 (czwartek–niedziela)
Miejsce kursu Pisz, pl. Daszyńskiego 6, II piętro
Kadra szkoleniowa Ewa Włodarczyk
Organizator Angitia Sp. z o.o.
Cena kursu 3000 zł


Kadra szkoleniowa

Ewa Włodarczyk na stronęEwa Włodarczyk

jest z wykształcenia fizjoterapeutką, instruktorką KTP i FDM Limfologia, terapeutką FDM, jak również KTO, Anatomy Trains. Ważnym działem jej pracy są pacjenci z obrzękami. Obserwuje znaczną poprawę, stosując u nich terapię przeciwzastoinową. Stara się poszerzać swoją wiedzę i kompetencje w tej dziedzinie, jak również rozpowszechniać terapię przeciwobrzękową w środowisku medycznym. Ponadto pracuje z pacjentami ortopedycznymi. Najważniejsza w fizjoterapii jest dla niej praca manualna z pacjentem dlatego wykorzystuje terapie manipulacji powięziowych i zwalczania bólu modelem FDM.

 

Uczestnicy kursu otrzymają:

  • Skrypt szkoleniowy
  • Certyfikat

Uczestnicy podczas kursu zapewnione mają kawę i herbatę.

 

Zainwestuj w siebie

Istnieje możliwość zapłaty ratalnej z MediRaty (procedura trwa 2 dni).

Szkolenie objęte jest umową z MediRaty dzięki czemu w przeciągu dwóch dni uzyskasz finansowanie MediRaty- najtańszego dostawcy usług finansowych, a rata za szkolenie wyniesie nawet 100 zł miesięcznie.

Jeden pacjent dodatkowo pozyskany z rekomendacji zadowolonych klientów, i szkolenie będziesz mógł nazwać inwestycją.

Zapisz się na kurs

Skąd dowiedział/a się Pan/i o kursie?


Dane do faktury

Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z tym iż zapoznałem/am się z regulaminem i akceptuje go. Ponadto zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z organizacją kursów prowadzonych przez Angitia Sp. z o.o..

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na kurs, należy przesłać odpowiedni dokument (np. dyplom ukończenia studiów, certyfikat z kursu I-poziomowego), w celu potwierdzenia kwalifikacji umożliwiających wzięcie udziału w kursie.