• 535 001 483
  • angitia@angitia.pl

FDM Dzieci

FDM Dzieci jest to szkolenie rozwijające dla lekarzy, fizjoterapeutów, masażystów i osteopatów.

Uczestnictwo w szkoleniu jest uwarunkowane:
-   ukończeniem szkolenia FDM Intensywny lub trzech szkoleń modułowych: FDM Moduł 1, FDM Moduł 2, FDM Moduł 3
-   posiadaniem minimum 3 miesięcy doświadczenia w pracy z modelem FDM

Szkolenie FDM Dzieci zostało opracowane przez Franka Römera, specjalisty w dziedzinie osteopatii pediatrycznej i modelu FDM. Jego wieloletnie doświadczenia w pracy z niemowlętami i małymi dziećmi, z wykorzystaniem modelu FDM, zaowocowały opracowaniem diagnostyki i leczenia zniekształceń powięzi u małych pacjentów.

W czasie kursu zostaną omówione najczęściej występujące dystorsje i wynikające z nich zaburzenia oraz sposoby ich leczenia w oparciu o model FDM (asymetria ciała, syndrom KISS, zniekształcenia czaszki, kręcz szyi, kolki, zaparcia, refluks, dziecko niespokojne, opóźnienie rozwoju psychoruchowego).

Szkolenie FDM Dzieci pogłębia rozumienie modelu FDM i służy lepszemu rozumienia i leczeniu niemowląt i małych dzieci.

Prosimy się również zapoznać z REGULAMINEM.

 

Termin szkolenia 26-28.10.2018 (piątek-niedziela)
Miejsce szkolenia Pisz, Mazury
Kadra szkoleniowa Robert Faryj, Joanna Chorąży
Organizator Angitia Sp. z o.o.
Cena szkolenia 1950 zł

 
Kadra szkoleniowa

robertRobert Faryj

jest z wykształcenia fizjoterapeutą oraz certyfikowanym przez IFDMO instruktorem metody FDM. Od wielu lat szkoli fizjoterapeutów, masażystów, lekarzy i trenerów oraz instruktorów sportu z zakresu Kompleksowej Terapii Przeciwobrzękowej (KTP), Tensiotapingu®, Medical Fitness i Qi-Bo®. Na stałe żyje w krainie tysiąca jezior na Mazurach. Pracuje jako fizjoterapeuta w Warszawie i Piszu, głównie z pacjentami ortopedycznymi i obrzękowymi. Jest wynalazcą "Opatrunku Limfatycznego", służącego do zwalczania obrzęków limfatycznych. Obok prac badawczych, zawodowych jak i szkoleniowych jest trenerem Brazylijskiego Jiu Jitsu, Mixed Martial Arts i Qi-Bo®.

 

Joanna Chorazy na stronęJoanna Chorąży

Mgr rehabilitacji, absolwentka AWF Warszawa, terapeuta NDT- Bobath, instruktor i konsultant pediatryczny masażu niemowlęcego. Joanna specjalizuję się w terapii niemowląt i małych dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi, prowadzi poradnictwo dla rodziców z zakresu pielęgnacji i wspierania rozwoju niemowląt.

 

 

Uczestnicy kursu otrzymają:

  • Skrypt szkoleniowy
  • Certyfikat międzynarodowy

Uczestnicy podczas szkolenia zapewnioną mają kawę, herbatę, kanapki oraz poczęstunek. Będzie można się skoncentrować wyłącznie na nauce.

Zainwestuj w siebie

Istnieje możliwość zapłaty ratalnej z MediRaty (procedura trwa 2 dni).

Szkolenie objęte jest umową z MediRaty dzięki czemu w przeciągu dwóch dni uzyskasz finansowanie MediRaty- najtańszego dostawcy usług finansowych, a rata za szkolenie wyniesie nawet 100 zł miesięcznie.

Jeden pacjent dodatkowo pozyskany z rekomendacji zadowolonych klientów, i szkolenie będziesz mógł nazwać inwestycją.

Zapisz się na szkolenie

Skąd dowiedział/a się Pan/i o szkoleniu?


Dane do fakturyWysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z tym iż zapoznałem/am się z regulaminem i akceptuje go. Ponadto zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z organizacją kursów prowadzonych przez Angitia Sp. z o.o.