• 535 001 483
  • angitia@angitia.pl

FDM Ortho Sport – FDM w ortopedii i urazach sportowych OSTATNIE MIEJSCA

Kurs specjalistyczny                      

FDM ORTHO SPORT
FDM w ortopedii i urazach sportowych

FDM ORTHO SPORT to szkolenie dla lekarzy, osteopatów, fizjoterapeutów oraz masażystów, zawierające 30 godzin dydaktycznych teorii i praktyki z zakresu leczenia typowych schorzeń ortopedycznych oraz urazów sportowych wpisujących się w model FDM.

Celem szkolenia jest przekazanie teoretycznej i praktycznej wiedzy z zakresu:

FDM ORTHO SPORT jest szkoleniem z drugiego poziomu szkoleń FDM, dlatego aby przystąpić do tego szkolenia, należy mieć ukończone szkolenie FDM Intesywny lub szkolenia modułowe: FDM Moduł 1, FDM Moduł 2 i FDM Moduł 3.

Fascial Distortion Model to metoda diagnozowania, opracowana w latach 90-tych XX wieku przez dr Stephena Philipa Typaldosa w USA.

Lekarze ufają diagnostyce obrazowej, osteopaci doszukują się zaburzeń w odległych regionach ciała, a fizjoterapeuci i masażyści, choć pracują zazwyczaj z właściwą strukturą/tkanką, niestety nadal zbyt często używają niewłaściwych technik terapeutycznych. To wszystko zmienia się dzięki umiejętnościom posiadanym przez terapeutę pracującego modelem FDM.  Czytanie mowy ciała i opis bólu pacjenta pozwala postawić właściwą diagnozę i przeprowadzić skuteczną terapię.

Prawdziwa sztuka pracy metodą FDM nie ukrywa się za skomplikowanymi chwytami i technikami – opiera się na umiejętności słuchania i obserwowania pacjenta.

FDM, ze względu na swój holistyczny charakter, jest metodą maksymalizującą efektywność pracy terapeuty i daje doskonałe rezultaty.

Tutaj do pobrania HARMONOGRAM SZKOLENIA. Prosimy się również zapoznać z REGULAMINEM.

 

Termin szkolenia 20–22.10.2017 (piątek–niedziela)
Miejsce szkolenia Pisz, Plac Daszyńskiego 6, Restauracja Belweder, Piętro I
Kadra szkoleniowa

Instruktor: Robert Faryj

Organizator Angitia Sp. z o.o.
Cena szkolenia:  2200 zł

Kadra szkoleniowa

robertRobert Faryj

jest z wykształcenia fizjoterapeutą oraz certyfikowanym przez IFDMO instruktorem metody FDM. Od wielu lat szkoli fizjoterapeutów, masażystów, lekarzy i trenerów oraz instruktorów sportu z zakresu Kompleksowej Terapii Przeciwobrzękowej (KTP), Tensiotapingu®, Medical Fitness i Qi-Bo®. Na stałe żyje w krainie tysiąca jezior na Mazurach. Pracuje jako fizjoterapeuta w Warszawie i Piszu, głównie z pacjentami ortopedycznymi i obrzękowymi. Jest wynalazcą "Opatrunku Limfatycznego", służącego do zwalczania obrzęków limfatycznych. Obok prac badawczych, zawodowych jak i szkoleniowych jest trenerem Brazylijskiego Jiu Jitsu, Mixed Martial Arts i Qi-Bo®.

 

Uczestnicy kursu otrzymają:

  • Skrypt szkoleniowy
  • Certyfikat międzynarodowy

Uczestnicy podczas szkolenia zapewnioną mają kawę, herbatę i słodko-owocowy poczęstunek. Będzie można się skoncentrować wyłącznie na nauce.

Zainwestuj w siebie

Istnieje możliwość zapłaty ratalnej z MediRaty (procedura trwa 2 dni).

Szkolenie objęte jest umową z MediRaty dzięki czemu w przeciągu dwóch dni uzyskasz finansowanie MediRaty- najtańszego dostawcy usług finansowych, a rata za szkolenie wyniesie nawet 100 zł miesięcznie.

Jeden pacjent dodatkowo pozyskany z rekomendacji zadowolonych klientów – i szkolenie będziesz mógł nazwać inwestycją.

[Form wybrany_termin_szkolenia not found!]

Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z tym iż zapoznałem/am się z regulaminem i akceptuję go. Ponadto zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z organizacją kursów prowadzonych przez Angitia Sp. z o.o.