• 535 001 483
  • angitia@angitia.pl

FDM Neuro

FDM Neuro to rozwijające szkolenie drugiego stopnia dla lekarzy, osteopatów, fizjoterapeutów z zakresu leczenia dzieci i dorosłych z patologią napięcia mięśniowego w przebiegu schorzeń neurologicznych wpisujących się w model FDM i innymi dolegliwościami.

FDM Neuro to również szkolenie integrujące inne odgałęzienia samej metody FDM (pediatrię, ortopedię, terapię wisceralną) oraz inne spojrzenia na pracę z pacjentem. Jest to swoiste uzupełnienie tradycyjnych technik funkcjonalnych. Wykorzystanie FDM Neuro powinno być równoczesne z terapią funkcjonalną pacjenta – tylko wtedy skuteczność tej terapii jest najwyższa. Nie zaleca się prowadzenia terapii pacjenta neurologicznego wyłącznie technikami opartymi na FDM Neuro.

Szkolenie FDM NEURO pozwala również terapeutom FDM rozszerzyć samą metodę o neurologiczne podstawy technik manualnych, dodatkową wiedzę o anatomii palpacyjnej czy anatomii i funkcji receptorów powięziowych – w ogólności o wiedzę na temat układu nerwowego i neurofizjologii.

Uczestnictwo w szkoleniu jest uwarunkowane ukończeniem szkolenia FDM Intensywny lub trzech szkoleń modułowych: FDM Moduł 1, FDM Moduł 2, FDM Moduł 3.

Tutaj do pobrania HARMONOGRAM SZKOLENIA. Prosimy się również zapoznać z REGULAMINEM.

 

Termin szkolenia 27-30.07.2017 (czwartek-niedziela)
Miejsce szkolenia Poznań, Ul. Matejki 62, Adam’s Conference Center
Kadra szkoleniowa Piotr Kostrzębski
Organizator Angitia Sp. z o.o.
Cena szkolenia
2800 zł


Kadra szkoleniowa

Piotr Kos 100Piotr Kostrzębski

jest wykształconym fizjoterapeutą, osteopatą, terapeutą manualnym i akredytowanym przez IFDMO instruktorem FDM oraz FDM NEURO. Prywatnie współwłaściciel Strefy Osteopatii w Pruszkowie. Jako pierwszy rozpoczął badania na temat wykorzystania FDM i manipulacji powięziowych w leczeniu pacjentów z patologią napięcia mięśniowego w przebiegu chorób neurologicznych - szczególnie w neuropediatrii. FDM wykorzystuje do pracy z pacjentami neurologicznymi, szczególnie u dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym z patologią chodu spastycznego. Jest również autorem szkoleń z zakresu badania, terapii manualnej i osteopatycznej, biomechaniki stopy a od końca 2014r. asystentem w szkoleniu KTP (Kompleksowa Terapia Przeciwobrzękowa).

Uczestnicy kursu otrzymają:

  • Skrypt szkoleniowy
  • Certyfikat

Uczestnicy podczas szkolenia zapewnione mają kawę, herbatę, kanapki oraz poczęstunek. Będzie można skoncetrować się wyłącznie na nauce.

 
Zainwestuj w siebie

Istnieje możliwość zapłaty ratalnej z MediRaty (procedura trwa 2 dni).

Szkolenie objęte jest umową z MediRaty dzięki czemu w przeciągu dwóch dni uzyskasz finansowanie MediRaty- najtańszego dostawcy usług finansowych, a rata za szkolenie wyniesie nawet 100 zł miesięcznie.

Jeden pacjent dodatkowo pozyskany z rekomendacji zadowolonych klientów, i szkolenie będziesz mógł nazwać inwestycją.

[Form wybrany_termin_szkolenia not found!]

Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z tym iż zapoznałem/am się z regulaminem i akceptuje go. Ponadto zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z organizacją kursów prowadzonych przez Angitia Sp. z o.o.