• 535 001 483
  • angitia@angitia.pl

XI Mistrzostw Polski Submission Fighting ADCC

adcc

Angitia oraz Alliance Team Warszawa mają przyjemność zaprosić Państwa na XI Mistrzostwa Polski Submission Fighting ADCC.

Angitia podczas tego wydarzenia pełnić będzie funkcję Partnera Medycznego. Instruktorzy IFDMO Polska- Weronika Wróblewska, Adam Kuna i Piotr Kostrzębski-  będą wspierać zawodników w przypadku kontuzji czy jakichkolwiek innych problemów natury fizjoterapeutycznej. Główną metodą terapeutyczną, którą będą pracowali instruktorzy to FDM (Fascial Distortion Model). Tylko ta metoda jest w stanie przywrócić sprawność w ciągu bardzo krótkie czasu.

Mistrzostwa Polski ADCC to najbardziej prestiżowy i najliczniej obsadzony turniej grapplingowy w Polsce, co za tym idzie jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w sportach chwytanych w Europie. Impreza odbywa się co roku, pierwsza edycja miała miejsce w Gdyni w 2004, każda kolejna rozgrywała się w Szczecinie. W marcu 2015 po raz pierwszy Mistrzostwa Polski ADCC zawitają do Warszawy.

Z roku na rok zaobserwować można znaczący wzrost liczby uczestników – przewidywana liczba zawodników na tegorocznej edycji to ponad 500 zawodników! Jej otwarty charakter zapewni obecność sportowców z całej Polski i Europy. Dla nas oznaczać to będzie bardzo intensywne dwa dni.

Na matach warszawskiego turnieju zobaczymy ścisłą czołówkę europejskich grapplerów i zawodników, którzy na co dzień toczą boje w największych światowych organizacjach MMA (KSW, Bellator Cage Warriors i inne).

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zobaczyć pracę metodą FDM w tak wymagająco czasowo warunkach. Będzie możliwość wymiany doświadczeń z Instruktorami IFDMO Polska, a na naszym stoisku będzie można pozyskać wiedzę o ścieżce edukacyjnej FDM w ramach International Fascial Distortion Model Organisation.

Zapraszamy! 

Data i miejsce:
28-29 marca 2015
Ośrodek Sportu i Rekreacji Warszawa
Włochy ul. Gładka 18, Warszawa